KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6616196
*
nr 661 6196
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Jan Naliwajko (f. 1938), 58x31
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 oktober 2010
kl 19:41:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/10 19:27:17
1
Vinnande bud
11/10 19:34:58
2
400 kr
11/10 19:35:14
2
600 kr
11/10 19:35:31
2
700 kr
11/10 19:35:57
2
900 kr
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jan naliwajko svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:56
*
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
nr 661 6196
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Jan Naliwajko (f. 1938), 58x31
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 950 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 oktober 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/10 19:27:17 | 1 | Vinnande bud |
11/10 19:34:58 | 2 | 400 kr |
11/10 19:35:14 | 2 | 600 kr |
11/10 19:35:31 | 2 | 700 kr |
11/10 19:35:57 | 2 | 900 kr |
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jan naliwajko svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:56